Basisschool Op Weg
Vakanties Ziekmeldingen
Kalender
<
Mei
>
Ma
Di
Wo
Do
Vr
Za
Zo

Het Team

Samenstelling team

De directrice van de school is Monique Vromen. 

Op onze school werken op dit moment 12 leerkrachten en 1 Intern Begeleider. Er zijn meer leerkrachten dan groepen. Alle leerkrachten overleggen regelmatig over visie en beleid, leerlingen, de groep, activiteiten en speciale gebeurtenissen. Ze vullen elkaar aan, gebruiken materialen en doen veel activiteiten samen.
Het leerkrachtenteam wordt ondersteund door een conciërge.

Binnen onze school hebben we ook leerkrachten die een speciale taak hebben zoals Intern Begeleider, ICT-er, bouwcoördinatoren, cultuurcoördinator en rekenspecialist. De regelingen van het Ministerie van Onderwijs zijn ingewikkeld. We proberen alle nieuwe regelingen in te passen in onze organisatie, rekening houdend met de bestaande regels en met de rechten van de leerkrachten, we organiseren het onderwijs zodanig dat het belang van de kinderen voorop staat.

Intern contactpersoon:  Mocht u hulp bij de behandeling van uw klacht nodig hebben, kunt u terecht bij Gemma Sanders of Marja Diebels
 

                          

Team

Groep 1/2a                                       
Johannet König                             
johannet.konig@op-weg.nl                                                

Groep 1/2b
Sanne Buit                                            Gemma Sanders
sanne.buit@op-weg.nl                  gemma.sanders@op-weg.nl

Groep 3                                            
Janneke Thijssen                              Wendy Rikken
janneke.thijssen@op-weg.nl     wendy.rikken@op-weg.nl                            

Groep 4
Wendy Rikken                                   Ilona van Bakel                                         
wendy.rikken@op-weg.nl           Ilona.vanbakel@op-weg.nl 

Groep 5                                             
Esther Conrad                                 Marja Diebels         
esther.conrad@op-weg.nl        marja.diebels@op-weg.nl

Groep 6
 Yvette Claassen                                 Babette Barbier       
 Yvette.claassen@op-weg.nl       babette.barbier@op-weg.nl

Groep 7
Saskia Peters                                     Gemma Sanders
saskia.peters@op-weg.nl         gemma.sanders@op-weg.nl
 
Groep 8    
Floor Janssen                                  Remco van Steenveldt
floor.janssen@op-weg.nl          remco.vansteenveldt@op-weg.nl      
    

Directeur                                          Conciërge 
Monique Vromen                       Bianca Slotboom 
directie@op-weg.nl                   tso@op-weg.nl
                      

Janneke Thijssen (onderbouwcoördinator)
Esther Conrad (bovenbouwcoördinator)
Gemma Sanders en Marja Diebels (vertrouwenspersonen)
Wendy Rikken (ict-er) ict@op-weg.nl​
Gemma Sanders (Intern Begeleider) ib@op-weg.nl


Voor de MR: mr@op-weg.nl

Voor de OV: oudervereniging@op-weg.nl